Co vám můžeme nabídnout

Vyzkoušejte některý z našich připravených produktů nebo nás kontaktujte s jakýmkoli požadavkem na řešení šité na míru. 

Milujeme procesy a rádi řídíme projekty. Máme zkušenosti s nastavováním a zefektivňováním procesů v různých oblastech - od správy obchodní sítě, produktového managementu, procesní optimalizace, právního poradenství či implementace nových byznysů. 

Rádi vám pomůžeme zefektivnit procesy a pokud budete chtít, implementaci změny vám i projektově odřídíme, třeba implementaci IDD.


Máme silné právní zázemí - naši spolupracující advokáti mají více než 15ti letou praxí v pojišťovnictví a mají zkušenosti s pojišťovacím byznysem hned v několika členských států EU. Právníci jsou součástí našeho týmu a pomáhají nám tak najít řešení, které je efektivní a současně v souladu s právem. Připravili jsme hned několik odborných úrovní e-learningových kurzů, které vás provedou světem pojišťovnictví a umožním vám získat odbornou způsobilost vyžadovanou Českou národní bankou. V našich kurzech naleznete kurzy pro úplné začátečníky, pro střední i nejvyšší odbornou způsobilost. 

Umíme rovněž udělat i kurz přímo na míru dle vašich potřeb, pokud máte zájem, kontaktujte nás

Věříme, že obchodník se má věnovat obchodu a ne papírování. Připravili jsme chytré on-line formuláře pro fyzické i právnické osoby, které vám pomohou snadno vytvořit jak žádost o registraci na Českou národní banku, tak vám vygenerují všechna čestná prohlášení a další přílohy, které k žádosti přikládáte, a to vše zdarma. 

Chytré formuláře můžeme snadno a rychle připravit i pro jiné situace dle potřeby našich klientů a jejich obchodních sítí. V případě zájmu o formulář na míru nás kontaktujte.

Naše společnost Global Insurance Distribution s.r.o. je pojišťovacím agentem a jsme zapsáni v registru vedeném Českou národní bankou pod číslem 235479PA. Na základě svobody poskytování služeb můžeme poskytovat služby pojišťovacího agenta na celém území Evropského hospodářského prostoru.