Implementační balíčky


Připravili jsme pro vás implementační balíčky rozdělené podle typů činností v neživotním pojištění, které vám pomohou se na novou právní úpravu dobře a včas připravit.

Pojišťovací agenti

Zjistěte, co vše znamená nová právní úprava pro vaši činnost pojišťovacího agenta a jak vám můžeme pomoci.  

Doplňkoví pojišťovací zprostředkovatelé

Nový zákon upravuje dvojím způsobem zprostředkování pojištění, které je doplňkovou službou k dodávanému zboží nebo poskytované službě, a je vykonáváno pouze jako doplňková činnost. Pokud víte, že vaše činnost spadá pod režim doplňkového pojišťovacího zprostředkovatele uvedený v § 24 a násl. zákona, pak jsou balíčky níže určené právě pro vás.  

Pojistníci

Víte, že nový zákon se vztahuje i na činnost pojistníků, kteří přihlašují jednotlivé pojištěné do pojištění na základě skupinové, též nazývané flotilové pojistné smlouvy? Zjistěte, jak se vás nová právní úprava dotýká a jaké jsou mantinely vaší činnosti, neboť činnost pojistníků nově podléhá dohledu České národní banky, která může pojistníkovi za porušení zákona udělit pokutu až do výše 10 milionů Kč.

Nejste si jisti, kam spadáte?

Pro vás je určený balíček analýza činnosti: stačí vyplnit dotazník, který vám zašleme, naši spolupracující advokáti provedou právní analýzu vaší činnosti a sdělí vám, zda vaše činnost podléhá režimu zákona nebo ne.  

Nevybrali jste si žádný z balíčků?

Raději byste implementaci na míru nebo máte zájem o konzultaci na specifické téma? 

Řekněte nám, co byste potřebovali.

Rádi vám připravíme nabídku na míru.