Seznamte se s naším týmem

Zkušenosti v pojišťovnictví jsme získávali dohromady více než 35 let. Za tuto dobu jsme prošli mnoha oblastmi - od správy pojištění a obchodních sítí, přes úpis rizik, tvorbu produktů a pojistných podmínek, právo a compliance až po vývoje systémů na správu a prodej pojištění a související projektový a procesní management.

Náš core tým tvoří Lea s Marikou, zakladatelé Global Insurance Distribution, a dále naše specialistka Gili, která je virtuálním průvodcem našimi službami a produkty.

Náš tým dále tvoří externí spolupracovníci - zejména pojišťovací specialisti a advokáti z Česka, Slovenska, Rakouska, Maďarska a Polska a dále IT analytici a vývojáři. 

Marika Čupa


Právník se zkušenostmi s rozjížděním nových obchodních příležitostí v pojišťovnictví

Marika je advokát zapsaný u České advokátní komory. Od roku 2003 se specializuje na pojišťovnictví. Řídila právní 
a compliance oddělení a jako člen boardu pojišťovny pak i produktové oddělení, oddělení správy pojištění a má zkušenosti s rozjížděním retailového byznysu v Česku, na Slovensku, v Rakousku a Maďarsku. Má rovněž bohaté zkušenosti s B2B a B2B2C obchody, včetně mezinárodních kontraktů.

Lea Tejklová


Specialista na moderní technologie pro prodej a administraci pojištění 

Lea si během své kariéry vyzkoušela mnoho rolí - od úpisu rizik až po člena boardu specializované pojišťovny pro Střední Evropu odpovědného za produktový management, správu pojištění a vývoj souvisejících systémů. V letech 2016-17 působila jako E-commerce Manager v pobočce nadnárodní pojišťovací skupiny ve Velké Británii. V současnosti stojí také u zrodu nového evropského
start-upu Schengen.insure.

Gili


Virtuální asistentka


Gili je váš průvodce našimi službami a produkty. Je vždy na vaší straně a připravená pomoci.